Bárta & Bárta
Jeronýmova 136
Lomnice nad Popelkou
matej@bartabarta.cz

© Bárta & Bárta, 2016
d & m © Matěj Bárta, 2016
NABÍZÍME
REALIZACE
OCENĚNÍ
REFERENCE
E-OBCHOD
KONTAKT

Velká řada katalogových listů stavebních akcí firmy INKOMA spol. s r. o. Kompletní realizace včetně fotografování, grafické úpravy, sazby a tisku.
Katalogy produktů a realizací pro firmu CAMINUS spol. s r. o. Kompletní realizace včetně fotografování, grafické úpravy, sazby a tisku.
Kompletní řešení corporate identity pro společnost EESA s.r.o. Fotografování produktů a realizací, grafické řešení katalogů, sazba, předtisková příprava a tisk.
Kniha vydaná pro TPCA u příležitosti zahájení výroby automobilů Toyota, Peugeot a Citröen
v Ovčárech u Kolína
Realizováno včetně zajištění fotografování při testovacím provozu, grafické úpravy, sazby, předtiskové přípravy a tisku.
Kompletní realizace tiskovin ke slavnostnímu zahájení výroby a k výstavě fotografií z provozu.

Kompletní řešení corporate identity pro společnost DETESK a.s. Fotografování produktů, grafické řešení katalogů, sazba, předtisková příprava a tisk.

16 objednávkových katalogových listů lůžkovin firmy HYBLER a.s. Kompletní realizace včetně fotografování, grafické úpravy, sazby a tisku.

Katalogové listy a katalog produktů firmy PEKÁRNA CHOMUTOV. Kompletní realizace včetně fotografování, grafické úpravy, sazby a tisku.
Propagační materiály pro firmu Jindra Kropáčková. Fotografování produktů, grafické řešení, sazba, předtisková příprava a tisk.